Nabízíme tisk všeho, co potřebujete, od malonákladových zakázek až po plošný i rotační ofsetový tisk libovolného formátu, a to jak černobílých, tak i barevných (CMYK) materiálů.
Zaměřujeme se na tisk návodů, servisních manuálů, brožur, katalogů, technické dokumentace, reklamních letáků, obalů, knih, tiskovin a časopisů.
Nezáleží na tom, zda chcete vyrobit jednobarevné prospekty, luxusní katalogy nebo tisíce letáků a plakátů.

Osvit, CTcP, tisk matrice na matnou fólii
Zajistíme rychle kvalitní a levný osvit na film, nebo osvit přímo na tiskové desky. Touto technologií lze ušetřit peníze.
U nenáročných, malonákladových zakázek, jako jsou např. černobílé letáky, knihy apod., nabízíme jednodušší možnost předtiskového zpracování formou tisku na matnou fólii (pauzovací papír). Tato technologie je nenáročná a výrazně levnější než osvit na filmy.

Ofsetový tisk
Rotační čtyřbarvový tisk, formát A1 - 4/4 barvy, rotační dvoubarvový tisk, formát A2 - 2/2 barvy - stroje Heidelberg a ZIRKON, archový ofsetový tisk, formát B1, A2, A3 - až pětibarvový tisk.
S ohledem na náklad je vždy zvolena taková technologie tisku, která přinese zákazníkovi požadovanou kvalitu a je pro daný náklad ekonomicky nejvýhodnější. Moderní technologie umožňují rychlejší a levnější tisk a to i při malých nákladech.

Finální povrchová úprava tištěného materiálu: lakování tiskovým lakem nebo UV lak (lesk/mat)-celoplošné i parciální, laminace lesk/mat

Dokončovací práce:

Knihařské zpracování - vazby
V1 - šitá (sponkou ve hřbetu)
V2 - lepená
V4, V8 - knižní
vazba do plastikové spirály, drátěná vazba

Výseky, bigování, perforace

Balení do fólie nebo papíru


Doprava:
Zakázku dopravíme na místo určení (v rámci Prahy a okolí zdarma). Podle místa dodání, termínu a množství výtisků realizujeme přepravu vlastní dopravou, nebo ve spolupráci se spedičními a logistickými firmami do tuzemska i zahraničí (PPL, EMS, DHL, UPS, FedEx).>> ukázky hotových prací
>> zadání objednávky
>> kontaktní údaje

výroba návodů | odborné překlady | grafická příprava | tisk/pre-press | internetová řešení
ECS servis, s.r.o., info(at)ecs.cz, +420 602 312 680 - Všechna práva vyhrazena ® 2006/2007
optimalizace PageRank.cz