Můžeme vám nabídnout kompletní servis při přípravě tiskovin, od sazby dokumentu přes předtiskovou přípravu až po tisk.
Pokud je dodaný dokument v elektronické podobě, využijeme původní podklady, takže např. česká verze návodu vypadá stejně, jako originál. Pokud je dokument v tištěné podobě, provedeme jeho kompletní sazbu, příp. grafický návrh. Důraz klademe na kvalitu, přesnost a rychlost zpracování.

Zakázky přijímáme přes e-mail, při větším objemu dat je možné využít náš vlastní FTP server. Na tento server je též možný přístup přes tyto webové stránky prostřednictvím HTTP klienta. Data předávaná na nosičích ZIP, CD-R/RW, DVD±R/RW si vyzvedneme ve vaší kanceláři bezplatně (Praha a okolí).

Naše firma disponuje několika vzájemně propojenými DTP pracovišti, které jsou schopny zpracovávat materiály ve formátech jak MAC, tak i PC. Zajistíme také převody mezi těmito formáty. Zpracováváme data ve všech běžných grafických softwarových programech, jako je PageMaker, InDesign, Adobe FrameMaker, QuarkXPress, CorelDraw, Photoshop, Illustrator, Acrobat atd. Vstupním formátem mohou být jak otevřené dokumenty v těchto SW programech, tak i samostatné texty ve formátech Microsoft Word, PowerPoint, Excel, včetně formátu PDF (Adobe Acrobat).
Pokud nemá zákazník k dispozici obrázky v elektronické podobě, jsme schopni je naskenovat s vysokým rozlišením na deskových i bubnových skenerech.

Výstupní formát předkládáme ve formě PDF ke korektuře. Po dokončení korektury provedeme předtiskovou přípravu.
Všechny zakázky zálohujeme pro případné další využití nebo změny.

Výše uvedené informace slouží pouze k základní orientaci, bližší podrobnosti vám rádi sdělíme. Kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky.>> ukázky hotových prací
>> zadání objednávky
>> kontaktní údaje

výroba návodů | odborné překlady | grafická příprava | tisk/pre-press | internetová řešení
ECS servis, s.r.o., info(at)ecs.cz, +420 602 312 680 - Všechna práva vyhrazena ® 2006/2007
optimalizace PageRank.cz